ЗНО 2014 хімія. Онлайн тест

ЗНО 2014 хімія. Онлайн тест

Рейтинг:   / 31
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з хімії.ЗНО 2014 хімія. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2014 з хімії та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 60 завдань ЗНО 2014 з хімії. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 60 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-40 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №41-46 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність подій  у завданнях №47, 48, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву події нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події - 1 бал.

За кожну вірну відповідь у завданнях №49-60, нараховується 2 бали.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 94 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2014 з хімії.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-40) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №41-46) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру варіанту відповіді  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення правильної послідовності подій (завдання №47, 48) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для числових питань  (завдання №49-60) введіть відповідь наступним чином:

оберіть знак відповіді (за замовчуванням це "+");
  • введіть в клітинки цифри вашої відповіді: перша клітинка - сотні, друга клітинка - десятки, третя клітинка - одиниці, четверта клітинка - десяті, п'ята клітинка - соті, шоста клітинка - тисячні частки вашої відповіді. Якщо який-небудь розряд у вашій відповіді відсутній - залиште його клітинку порожньою або напишіть 0. Наприклад ваша відповідь -1,05 тоді потрібно ввести відповідь так
"- _ _ 1 , 0 5 _".
Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2014 з хімії! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!